IBC mahuti küttekehad

Valikus erinevaid küttekehasid IBC ja teistele mahutitele. Nii välispaigaldus (matid) kui ka sisepaigaldus (küttekehad jalgadel).

Küsi endale sobilikku lahendust.

Kirjeldus

Kas vajate mahutit, kus hoida kastmis- või joogivett, kütust või muid vedelikke? IBC mahuti on teile just sobiv valik.

IBC plastmahuti võib tihti vajada lisa soojendamist, näiteks jahedal ajal selles oleva vee jäätumise kaitseks. IBC mahuti küttekehad on saadaval väga erineval kujul. Valikus on plastmahuti soojendi, küttematt ja ka soojustus-mantlid, mis käivad ümber IBC mahutite.

IBC konteiner küte / soojendi, mis katab konteinerit ümbritseva kütte-mantlina, IBC konteiner soojustatud ümbris on valmistatud kvaliteetsest nailonmaterjalist, mis muudab katte veekindlaks. IBC plastmahuti pidevaks soojas hoidmiseks või konteineri külmumise vältimiseks tuleks juurde lisada ka sobivat põhja soojendi. IBC plastkonteineri küttematt / küte on lihtne ja mugav moodus mahutit soojendada. Lihtsalt eemaldage raamistikust IBC konteiner, paigaldage küttematt konteineri alusele ja pange plastmahuti oma kohale tagasi. Täitke plastmahuti vee või muu soovitud vedelikuga ja soojendamine võibki alata. Silikoonist küttematt  talub hästi täidetud IBC plastmahuti koormust.

IBC konteineri materjalid

Materjalid on lisaks väga vastupidavad ja koos kinnitusrihmadega on soojendit lihtne konteinerile kinnitada. See muudab konteineri soojendi ideaalseks soojendusviisiks näiteks konteinerite transportimisel, mis peavad hoidma ja säilitama teatud temperatuuri või viskoossust.

Toatemperatuuril olles muutuvad paljud materjalid sageli viskoosseteks, mis raskendab nende tühjendamist IBC konteinerist. Tihti transporditakse plastkonteineris siirupeid, milles on suhkrut, rasvu, mett jne ja mida on raske  mahutist jäägivabalt kätte saada, kui teda ei soojenda. IBC veemahuti soojendi on ideaalne lahendus vedelike ja materjalide kiireks ja tõhusaks soojendamiseks, Soojendi muudab mahuti tühjendamise väga lihtsaks ja jäägivabaks.

IBC plastmahuti spetsifikatsioonid:

IBC konteiner mahuti ohtliku keskkonna tsoon 2 (94/9 / EC /ATEX) nõuetele vastav küttekeha, soojendi, küttemantel.

  • IBC soojendi on kiirkinnitustega mugavaks ja lihtsaks paigalduseks
  • Sobilik õli, masuudi ja diisli soojendamiseks ohtlikus keskkonnas
  • IBC Atex keskkonna soojendus on mõeldud mahutile mõõtudega 4400×1000 mm / 1000L
  • Võimsus 230VAC, 50-60Hz 1500 W
  • Plastmahuti kütte kaitseklass on: IP65

Vaata ka: Uputatavad ja erikujulised küttekehad erinevatele vedelikele (Vesi/hape/leelis/õli)

Title

Go to Top